O nas

Nooks działa na Wildzie od sierpnia 2021 roku a 19 czerwca 2023 r. otrzymaliśmy wyróżnienie Michelin. No... to teraz jak już się pochwaliliśmy, to możemy Wam powiedzieć coś więcej o nas :-)

Naszą główną ideą jest tworzenie kuchni opartej na bazie surf & turf. Łączymy owoce morza z mięsem, w swojej ofercie mamy kilka pozycji wegańskich. Bazujemy na sezonowych i świeżych produktach, dzięki czemu co tydzień znajdziecie u nas „dania spod lady” w różnych konfiguracjach. Nie zamykamy się na jeden rodzaj kuchni, zgrabnie łączymy kulinarne smaki z różnych stron świata.

Dodatkowo możemy pochwalić się dobrze skomponowaną kartą win, która jest dopasowana do naszego menu. Jeżeli gustujecie w koktajlach, też znajdzie się coś dla Was. Kartę drinków układała dla nas Kasia Krakowiak, barmanka z ogromnym doświadczeniem, laureatka wielu konkursów, osoba z pasją i talentem. Naszym największym sukcesem jest nasza załoga i klimat, który razem tworzymy. Jest profesjonalnie ale bez nadęcia. Goście często podkreślają, że bardzo dobrze się u nas czują, są dopieszczeni pod każdym względem i po prostu kochają do nas wracać po więcej. Team tworzą zaprzyjaźnieni i cudowni ludzie. Bez tej ekipy nie osiągnęlibyśmy sukcesu!

Właścicielami Nooks są Marta i Adam, małżeństwo, które kilkanaście lat zdobywało doświadczenie na kierowniczych stanowiskach w innych lokalach, a teraz tworzą na własnych zasadach. Nooks to spełnienie ich marzeń i owoc ciężkiej pracy.

Marta i Adam - manager & szef kuchni

Marta i Adam
manager & szef kuchni

Właścicielami Nooks są Marta i Adam. Razem w pracy i razem w życiu. Od kilkunastu lat działają w gastro, a w sierpniu 2021 r postanowili spełnić swoje marzenia i otworzyli Nooks.

Adam gotuje i szefuje na kuchni, a Marta ogarnia salę i szefuje cudownym ludziom, którzy współtworzą Nooks.

Artem - zastępca szef kuchni

Artem
zastępca szef kuchni

Dzianis - kucharz

Dzianis
kucharz

Artem - zastępca szefa kuchni - jeden z dwóch filarów tego miejsca. Razem z Nami od pomysłu, poprzez realizacje i finalnie tworzenie genialnego menu. Kiedy trzeba przejmuje kontrolę nad kuchnią i świetnie się w tej roli sprawdza. Ogromne wsparcie, zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym.

Dzianis - drugi filar tego miejsca, jest z nami od samego początku i podobnie jak Artem zaangażowany był od pomysłu po projekt. Oaza spokoju na kuchni, człowiek ze wspaniałym smakiem, wirtuoz kulinarny. Cudowny przyjaciel, z którym genialnie spędza się czas zarówno w pracy jak i po :-)

Leszek - kucharz

Leszek
kucharz

Krzysztof - Szeryf

Krzysztof
"Szeryf"

Leszek - dołączył do nas stosunkowo niedawno, ale cudownie uzupełnił team na kuchni. Pracowity, pomocny, przesympatyczny człowiek, który rozbawi niezależnie od sytuacji i zawsze wygra konkurs na największego żart-suchara.

Krzysztof - zwany "Szeryfem" - od początku współtworzył z nami Nooks. Wspierał i motywował, kiedy restauracja była jeszcze tylko w planach. Człowiek z ogromnym doświadczeniem i sercem do gastro. Pełen profesjonalizm to jego drugie imię. Zaangażowanie Krzysztofa pozwoliło w pełni rozwinąć potencjał restauracji. Człowiek na, którym można polegać i dobrze mieć go w swoim zespole.

Karolina - kelnerka

Karolina
kelnerka

Zosia - barmanka

Zosia
barmanka

Julka - kelnerka

Julka
kelnerka

Jan - kelner

Jan
kelner

Karo - dołączyła do nas po pół roku działalności Nooks, ale wcześniej była zawsze gdzieś blisko. Człowiek kipiący dobrą energią, pomysłowością i kreatywnością. Ogromna wiedza na temat win oraz menu, często imponuje naszym gościom. Człowiek tak samo jak energiczny, tak samo zakręcony, ale kochamy jak swoje :-)

Zosia - nasza naczelna barmanka. W naszej nowej karcie koktajli znajdziecie kilka klasyków i jej autorskie przepisy. Zosia to dobra dusza i wulkan energii, swoje zadania wykonuje zawsze na 100%. Wiele zdjęć i filmów na naszych social mediach to też jej dzieło :-)

Julka - uzupełniła nasze szeregi wiosną 2023 r. i wniosła do całego zespołu dużo słońca i pozytywnej energii. Jest przykładem tego jak perfekcyjnie wdrożyć się w nowe miejsce pracy. Często gości na zdjęciach w social mediach, cudownie dba o klimat i atmosferę, a cała nasza roślinność kocha ją z wzajemnością :-)

Jan - nasz "harpagan", osoba z energią tak ogromną, jakiej nie mamy wszyscy razem wzięci :-) Wspaniała obsługa, duża wiedza w temacie winnych etykiet, mocne zaangażowanie w pracę. Jesteśmy szczęśliwi, że Jan dołączył do naszej ekipy!

Script logo